Бормашина акумулаторна ударна Baukraft BK-CDI35 2-ск. 10mm 40Nm 18V 2Ah - 030606
Бормашина акумулаторна ударна Baukraft BK-CDI35 2-ск. 10mm 40Nm 18V 2Ah - 030606
75.01 лв (38.35€) (38.35€)
Без данък: 75.01 лв (38.35€) (38.35€)
- Наличност: В наличност
- Производител: Baukraft
- КОД: 030606
- Тегло: 1.67 кг.
- EAN: 3800972024540
Акумулаторните бормашини Baukraft се характеризират с изключително голяма мобилност, здравина и висока издръжливост на продължителна работа. Те са подходящи, както за електротехници така и за работещите в сферата на дървообработващата и металообработващата промишленост.
Моделът BK-CDI35 Baukraft разполага с:
Ергономичен дизайн
Спусък с безстепенно и плавно регулиране на оборотите
Бързозатягащ челюстен патронник
Удобно релефно еластично покритие на ръкохватката
LED осветление-осигуряващо добра осветеност на работната повърхност
Добре балансиран център на тежестта
Информация за продукт
Окомплектовка
Батерия - 1 бр.
Зарядно устройство - 1 бр.
Щипка за колан - 1 бр.
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 1300 мин-1 |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Реверс | Да |
| Ударна функция | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 26 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 8 мм |
| Безплатна доставка | Не |
| Рег. на оборотите | Да |
| Максимален въртящ момент | 40 Nm |
| Гаранция | 2 години |
| Удари в минута | 8000 уд/мин |
| Макс.Ø на проб. в зидария | 10 |
| Батерия | 18 V Li- ion |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0-350 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0-1300 мин-1 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Винтоверт акумулаторен 18.0V
- Машини