Бормашина акумулаторна Baukraft BK-CDL31 Li-ion 12V 2-ск. 1500mAh - 030604
Бормашина акумулаторна Baukraft BK-CDL31 Li-ion 12V 2-ск. 1500mAh - 030604
40.00 лв (20.45€) (20.45€)
Без данък: 40.00 лв (20.45€) (20.45€)
- Наличност: В наличност
- Производител: Baukraft
- КОД: 030604
- Тегло: 1.10 кг.
- EAN: 3800972015227
Акумулаторните бормашини Baukraft се характеризират с изключително голяма мобилност, здравина и висока издръжливост на продължителна работа. Те са подходящи, както за електротехници така и за работещите в сферата на дървообработващата и металообработващата промишленост.
Моделът BK-CDL31 Baukraft разполага с:
Ергономичен дизайн
Механична двускоростна кутия, която позволява плавно регулиране чрез пусковия бутон
Бързозатягащ челюстен патронник
Удобно релефно еластично покритие на ръкохватката
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 1250 мин-1 |
| Тип патронник | 10мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Реверс | Да |
| Безплатна доставка | Не |
| Максимален въртящ момент | 22 Nm |
| Гаранция | 2 години |
| Батерия | 12 V Li- ion |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Винтоверт акумулаторен 12.0V
- Машини