Бормашина Bosch GBM 13 HRE - 0601049603
-25%
Бормашина Bosch GBM 13 HRE - 0601049603
Дни
Часа
Мин
Сек
336.00€ (657.16 лв)
448.00€ (876.21 лв)
Без данък: 336.00€ (657.16 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 0601049603
- Тегло: 2.50 кг.
- EAN: 3165140261678
С мощност от 550W.
Информация за продукт
С плавен старт осигуряващ точно начало на пробиване.Bosch GBM 13 HRE гарантира най-високо качество и здравина чрез нарязани зъбни колела, сачмени и иглени лагери, както и здрав метален корпус на редуктора.Чрез трикратно понижаващия редуктор и най-големия въртящ момент в своя клас (60Nm) се справя лесно с всичко.Със съответните консумативи се справя дори с най-големите диаметри на пробиваните отвори, работата с кръгови триони до 80 mm или разбъркването на гъсти течности.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 550 W |
| Обороти на празен ход | 380 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | 13мм Ключов |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Реверс | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 40 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Максимален въртящ момент | 60 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Напрежение | 220V |
| Миксер бормашина | Да |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Бормашина без удар
- Машини