Бормашина Raider RDI-ID37 - 011201
Бормашина Raider RDI-ID37 - 011201
45.50€ (88.99 лв)
Без данък: 45.50€ (88.99 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider Industrial
- КОД: 011201
- Тегло: 2.00 кг.
- EAN: 3800972004467
Информация за продукт
Бормашината Raider Industrial RDI-ID37 е снабдена с мощен 510W двигател достигащ до обороти без товар 0-2200 об./мин. Машината има самозатягащ бързозатягащ се патронник до 10мм за прецизна работа.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 510 W |
| Обороти на празен ход | 2200 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | 10мм Безключов |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Реверс | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 25 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 10 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 2 години |
| Напрежение | 220V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Бормашина без удар
- Машини