Бормашина Bosch GBM 1600 RE - 06011B0000
-25%
Бормашина Bosch GBM 1600 RE - 06011B0000
Дни
Часа
Мин
Сек
293.25€ (573.55 лв)
391.00€ (764.73 лв)
Без данък: 293.25€ (573.55 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 06011B0000
- Тегло: 3.00 кг.
- EAN: 3165140836326
С мощност от 850W.Обхват на захващане на патронника, мин./макс. 1 – 16 mm.
Информация за продукт
Голям 11Nm въртящ момент и висока производителност при пробиване за тежки задачи.По-мощен и надежден 850 W мотор за по-голяма експлоатационна продължителност.Бормашината Bosch GBM 1600 RE разполага с допълнителна ръкохватка и въртяща се на 360° D-ръкохватка за лесна работа.Bosch GBM 1600 RE има лека и в същото време солидна конструкция с много здрави зъбни колела и сачмени лагери.Бутон за включване с блокировка и превключвател за дясно/ляво за работа без прекъсване и лесна работа с една ръка.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 850 W |
| Обороти на празен ход | 630 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Реверс | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 40 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 16 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Максимален въртящ момент | 11 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Напрежение | 220V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Бормашина без удар
- Машини