Ударна бормашина Райдер RDP-ID31 - 010133
Ударна бормашина Райдер RDP-ID31 - 010133
61.36€ (120.01 лв)
Без данък: 61.36€ (120.01 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 010133
- Тегло: 3.40 кг.
Много мощна 1050W.
Информация за продукт
Много мощна ударна бормашина Raider RDP-ID31,която дава възможност за регулиране на оборотите зависимост от матерялът.Raider RDP-ID31 има 13mm изцяло метален бързо стягащ се патронник.Raider RDP-ID31 е снабдена с мощен 1050W мотор който достига до 40000 удара в минута и 2800 об/мин.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1050 W |
| Обороти на празен ход | 2800 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | 13мм Безключов |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Реверс | Да |
| Ударна функция | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 25 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Макс.Ø на проб. в бетон | 16 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Гаранция | 3 години |
| Удари в минута | 40000 уд/мин |
| Напрежение | 220V |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0-1000 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0-2800 мин-1 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Ударни бормашини
- Машини