Винтоверт Bosch EasyDrill 1200, 2батерии х PBA 12V 1.5Ah - 06039D3007
-24%
Винтоверт Bosch EasyDrill 1200, 2батерии х PBA 12V 1.5Ah - 06039D3007
Дни
Часа
Мин
Сек
92.87€ (181.64 лв)
122.20€ (239.00 лв)
Без данък: 92.87€ (181.64 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Hobby
- КОД: 06039D3007
- Тегло: 0.94 кг.
Компактна и лека конструкция с безкомпромисна производителност
Настройки за предварителен избор предоставят оптимална мощност и скорост за всяко приложение
Вградена светодиодна работна светлина осигурява подходящо осветяване на детайла
Идеален за малки проекти с пробиване в дърво и метал, както и за завинтване
Едновтулков патронник позволява бърза и удобна смяна на консумативи
Power for ALL: една акумулаторна батерия и зарядно устройство за цялата система инструменти Home & Garden
Информация за продукт
Доставя се с:
2 акумулаторни батерии PBA 12V 1.5Ah O-A
Зарядно устройство GAL 1210 CV
Комплект битове за винтоверт и свредла
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 1500 мин-1 |
| Тип | Хоби |
| Тип патронник | 10мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 20 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 10 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Максимален въртящ момент | 30 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Батерия | 12 V Li- ion |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0 – 400 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0-1500 мин-1 |
| Регулиране на въртящ момент | 20+1 позиции |
| LED работна светлина | Да |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Винтоверт акумулаторен 12.0V
- Машини