Винтоверт за гипскартон 570W 32Nm FS2700K - MAKITA - FS2700K
Винтоверт за гипскартон 570W 32Nm FS2700K - MAKITA - FS2700K
161.06€ (315.01 лв)
Без данък: 161.06€ (315.01 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Makita
- КОД: FS2700K
- Тегло: 1.80 кг.
Винтоверта за гипскартон на Makita има 570 W мотор и въртящ момент с предварителна настройка. Машината е с олекотен дизайн, което я прави подходяща за продължителна работа. Пусковият ключ е с електронно управление. Скобата за колан се прибира надолу, което осигурява по-гояма удобство по време на работа. Инструментът притежава ръкохватка с гумирано покритие срещу приплъзване.
Информация за продукт
Размер на захвата - 1/4 "
Максимален диаметър на завиване в гипскартон - 6 мм.
Максимален диаметър на завиване със самонарезни винтове - + 6 мм.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 570 W |
| Обороти на празен ход | 2500 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Максимален въртящ момент | 32 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Напрежение | 230V |
| Регулиране на въртящ момент | 6 позиции |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Идея за подаръци
- Промоция
- Винтоверти за ГК
- Машини