Ъглошлайф Skil 9006 AA 115 mm - F0159006AA
Ъглошлайф Skil 9006 AA 115 mm - F0159006AA
46.02€ (90.01 лв)
Без данък: 46.02€ (90.01 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Skil
- КОД: F0159006AA
- Тегло: 1.60 кг.
Мощен 600W мотор.
Информация за продукт
Ъглошлайфът Skil 9006 AA гарантира надеждност и дългосрочна експлоатация чрез висококачествените компоненти от който е изработен.Skil 9006 AA дава възможност на страничната ръкохватка да се монтира в 3 положения за удобно управление.Този ъглошлайф Skil 9006 AA е идеалният помощник за най-разнообразни работи на леко рязане и шлайфане.Закалените хипоидни зъбни колела осигуряват по-ниско ниво на шума, по-голям въртящ момент и по-дълъг живот на инструмента.
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 115мм |
| Номинална Мощност | 600 W |
| Обороти на празен ход | 12000 мин-1 |
| Тип | Хоби |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Защита срещу повторно включване | Да |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Напрежение | 220V |
| Баркод | 8710364074556 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Ъглошлайфи
- Промоция
- Ъглошлайф 115мм
- Машини