Акумулаторен ударен винтоверт Makita HP333DSAE 2 х 12 V, 2 Ah, 30 Nm - HP333DSAE
- Наличност: В наличност
- Производител: Makita
- КОД: HP333DSAE
- Тегло: 1.30 кг.
Акумулаторен ударен винтоверт Makita HP333DSME се доставя в куфар с две батерии 12 V, 2 Ah и зарядно устройство.
Капацитет на батерията 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
Вид на батерията Li-ion
Об. на пр. ход / ниски 0 - 450 min-1
Об. на пр. ход /високи 0 - 1.700 min-1
Удари в минута / ниски 0 - 6.750 min-1
Удари в минута / високи 0 - 25.500 min-1
Патронник 0,8 - 10 mm
Макс. ø - стомана 10 mm
Макс. ø - дърво 21 mm
Макс. ø - бетон 8 mm
Макс. въртящ момент/твърд 30 Nm
Макс. въртящ момент/мек 14 Nm
Механични скорости 2
Шум: звуково налягане 82 dB(A)
Шум: звукова мощност 93 dB(A)
Шум: отклонение 3 dB(A)
Вибрации: ударно пробиване в бетон 13,0 m/s²
Вибрации: пробиване в метал 2,5 m/s²
Вибрации: отклонение (K) 1,5 m/s²
Размери (Д х Ш х В) 193 x 66 x 229 mm
Информация за продукт
Акумулаторен ударен винтоверт Makita HP333DSAE е удобен, практичен и функционален. Има вградена светодиодна подсветка за работа на слабоосветени места. Ергономичната ръкохватка с меко гумено покритие осигурява по-удобна работа и по-голям контрол над машината. Лек и компактен инструмент с възможност за регулиране на оборотите (2 степени). Наличие на режим за ударно пробиване, подходящ за пробиване на отвори в бетон и други повърхности.
Характеристики
| Характеристики | |
| Тип патронник | 10мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Реверс | Да |
| Ударна функция | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 21 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 10 мм |
| Макс.Ø на проб. в бетон | 8 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Максимален въртящ момент | 35 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Удари в минута | 25.500 уд/мин |
| Батерия | Li-ion |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0 - 450 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0 - 1.700 мин-1 |
| LED работна светлина | Да |