Полирмашина Raider RDI-PC05 ф 180мм 1300W - 041301
Полирмашина Raider RDI-PC05 ф 180мм 1300W - 041301
86.41€ (169.00 лв)
Без данък: 86.41€ (169.00 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider Industrial
- КОД: 041301
- Тегло: 4.00 кг.
Информация за продукт
Много мощна полирмашина Raider RDI-PC05, но и в същото време много удобна,компактна и лека.Поради своят ергономичен и лек дизайн Raider RDI-PC05 позволява продължителна работа без умора.Машината дава възможност за регулиране на оборотите за най-добри резултати 800-3500 min-1.
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 180мм |
| Номинална Мощност | 1300 W |
| Обороти на празен ход | 3500 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Гаранция | 2 години |
| Напрежение | 220V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Промоция
- Полиращи машини
- Машини