Ударна акумулаторна бормашина RAIDER RDI-CDB01 - 011501
Ударна акумулаторна бормашина RAIDER RDI-CDB01 - 011501
132.42€ (258.99 лв)
Без данък: 132.42€ (258.99 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider Industrial
- КОД: 011501
- Тегло: 3.88 кг.
Метален, едновтулков патронник “Jacobs” Easy Lock System
Регулиране на въртящия момент
Функция пробиване
Бързозатягащ патронник
Превключвател на скоростите
Безчетков електродвигател
LED лампа регулирана от индикатор за светлина
USB порт на батерията 5 V, 1.5 A
Ергономична ръкохватка с меко противоплъзгащо покритие
Щипка за колан
LED индикатор за нивото на заряда на батерията
Информация за продукт
2-скоростен високомощен планетен редуктор
Предварително избиране на въртящия момент с 21+3 степени
USB извод – позволяващ батерията да се ползва като зареждащо устройство за мобилен телефон
Бързозатягащ метален патронник Jacobs с Auto-Lock
Power Light технология
2-батерии
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 2000 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | 13мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Ударна функция | Да |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Максимален въртящ момент | 62 Nm |
| Гаранция | 3 години |
| Удари в минута | 30000 уд/мин |
| Куфар | Да |
| Батерия | Li-ion |
| Напрежение | 230V |
| Обороти на празен ход 1скорост | 1- 450 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 1- 2000 мин-1 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Промоция
- Винтоверт акумулаторен 18.0V
- Машини