Перфоратор Raider RDI-HD49 SDS plus - 011403
Перфоратор Raider RDI-HD49 SDS plus - 011403
137.54€ (269.00 лв)
Без данък: 137.54€ (269.00 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider Industrial
- КОД: 011403
- Тегло: 7.00 кг.
- EAN: 3800972004634
С мощност от 850W.
Информация за продукт
Raider RDI-HD49 е много мощен 850W перфоратор с енергия на удара от 3.50J.Raider RDI-HD49 достига до 0-1400 об./мин. без товар и честота на ударите от 0-4900 min-1.Перфораторът има антивиброационна функция за намаляване на вибрациите при работа.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 850 W |
| Обороти на празен ход | 1400 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | SDS Plus |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Макс.Ø на проб. в бетон | 26 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 2 години |
| Енергия на удара | 3.5 J |
| Удари в минута | 4900 уд/мин |
| Куфар | Да |
| Режим на работа | Ударно Пробиване, Къртене |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Къртачи и Перфоратори
- Машини