Ъглошлайф Райдер 600W RDP-AG66, 600 W - 020154
Ъглошлайф Райдер 600W RDP-AG66, 600 W - 020154
60.00 лв (30.68€) (30.68€)
Без данък: 60.00 лв (30.68€) (30.68€)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 020154
- Тегло: 2.30 кг.
Диаметър на диска: 115 мм
Номинална мощност: 600 W
Плавен старт: да
Макс. обороти без натоварване: 0-12000 min-1
Диаметър на вътрешния отвор: 22.2 мм
Дължина на кабела: 2 м
Номинално захранващо напрежение: 230 V
Резба на шпиндела: M14
Блокировка на вала: да
Защитен предпазител на диска: монтаж с инструмент
Спомагателна ръкохватка: да
Информация за продукт
Ъглошлайф Райдер 600W RDP-AG66 е с диаметър на диска 115 мм и мощност 600 W
Ергономична ръкохватка
Качествен двигател с висока термоустойчивост
Здрави и надеждни зъбни предавки, които осигуряват по-дълъг експлоатационен срок на уреда
Застопоряване на вретеното за удобна смяна на работещият диск
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 115мм |
| Номинална Мощност | 600 W |
| Обороти на празен ход | 12000 мин-1 |
| Тип | Хоби |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | Не |
| Гаранция | 3 години |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Напрежение | 230V |
| Обороти на празен ход 1скорост | 12000 мин-1 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Ъглошлайфи
- Ъглошлайф 115мм
- Машини