Бормашина Райдер RDI-ID38 - 011202
Бормашина Райдер RDI-ID38 - 011202
40.90€ (79.99 лв)
Без данък: 40.90€ (79.99 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 011202
- Тегло: 1.61 кг.
Превключвател на посоката на въртене
Бутон за задържане на пусковия бутон във включено положение (за удобство при по-продължителна работа)
Превключвател от стандартно пробиване към ударно пробиване
Патронник
Спомагателна ръкохватка
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 710 W |
| Обороти на празен ход | 3200 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Реверс | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 25 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Макс.Ø на проб. в бетон | 13 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Гаранция | 3 години |
| Удари в минута | 40000 уд/мин |
| Напрежение | 230V |